Торгонський Дмитро Валентинович (26.09.1992 — 02.12.2023)

Дата: 13.12.2023 15:08

Фото без описуКапітан Торгонський Дмитро Валентинович народився 26.09.1992 року в м. Житомир, Житомирської області. Навчався в ЗОШ 19, у старших класах – у Житомирському обласному педагогічному ліцеї для обдарованих дітей. Вищу освіту здобував у Житомирському державному університеті ім. Івана Франка на фізико-математичному факультеті, отримавши диплом у 2009 році. Паралельно закінчив військову кафедру, склав Військову присягу на вірність українському народу, отримавши звання «Молодший лейтенант запасу». За життя Дмитро сумлінно працював, проявляв активну громадянську позицію. В 2015 році учасник АТО. З 2019 по 2022 рік працював в Коростишівському РТЦК. Мав батьків та сина, був люблячим батьком та чоловіком, турботливим сином, надійним другом та побратимом. Після початку повномасштабного вторгнення росії на територію України, як справжній патріот, вірно стояв на захисті України до останнього дня свого життя. Ніс службу у військовій частині А4025, 517 батальйон спецпризначенців імені Івана Богуна. Був командиром 2 роти спеціального призначення військової частини А4025. Мав позивний «Дизель». За час служби брав участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв'язку з військовою агресією росії проти України, перебуваючи в Донецькій обл., Краматорський р-н, м. Костянтинівка; Донецька обл. Бахмутський р-н, с. Хромове; Харківська обл. Чугуївський р-н, с. Зибіне. Загинув 02.12.2023 внаслідок ворожих обстрілів поблизу н.п. Хромове, Бахмутського району Донецької області. За часи проходження служби зарекомендував себе як мужній та активний військовий. Службові обов'язки виконував сумлінно, користувався авторитетом серед колег та підлеглих . Завжди жартував та підіймав бойовий дух побратимів. Він з честю виконав обов'язок щодо захисту своєї держави і до останнього залишався вірним присязі. Ризикуючи власним життям, урятував не одного свого побратима і завжди говорив: «Хто, якщо не я». Похований на Смолянському міському військовому цвинтарі.