З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

Дата: 07.12.2023 11:42

Шановні депутати, члени виконавчого комітету,

працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Це свято не тільки тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, членів виконавчого комітету, а й усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт територіальної громади.

Злагоджена робота усіх гілок місцевої влади є запорукою оперативного вирішення повсякденних питань життя громади та її розвитку. На жаль, повномасштабна війна змінила багато наших планів на розбудову громади. Але й у воєнний час наша громада змінюється і віримо, що настануть часи, коли ми зможемо працювати на повну потужність, щоб наш край став ще кращим та комфортнішим для життя.

Нехай цей урочистий день додасть усім нам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у мирному майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і добробуту українського народу.

Міцного здоров’я вам, шановні колеги, нових звершень у вашій відповідальній роботі, успіхів у справі служіння своїй громаді, рідному краю і нашій Україні. Миру усім нам та довгоочікуваної Перемоги.