ВЕЛОСИПЕДОМ ДО ШКОЛИ: ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ТА УЧНІВ СТВОРИЛИ НАВЧАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ПРО БЕЗПЕКУ РУХУ

Дата: 05.12.2023 22:05

В Україні запрацювала онлайн-платформа національної кампанії «Велосипедом до школи» з навчально-методичними матеріалами та тестами про безпеку руху на велосипеді для вчителів та учнів. Її презентували на конференції «Veloforum 2023».

Платформа містить:

• тест на знання правил дорожнього руху та культури їзди на велосипеді;
  • онлайн-курс для веломенторів;
  • анімаційні інтерактивні відео для школярів;
  • навчально-методичний посібник для веломенторів і робочий зошит із вправами для учнів;
  • рекомендації для створення навчального майданчика з безпеки руху на велосипеді на території школи або громади;
  • інші корисні навчальні матеріали про безпеку руху на велосипеді;
  • анкету вступу до всеукраїнської мережі веломенторів.

Веломенторами та веломенторками можуть стати вчителі й учительки українських шкіл, педагогічні працівники та працівниці інших закладів освіти, поліцейські, що навчають безпеки руху, громадські активісти та активістки, батьки, рідні та законні представники школярів.

На конференції «Veloforum 2023» також розповіли про зміни в Новій українській школі щодо освіти з безпеки руху на велосипеді, успіхи національної кампанії «Велосипедом до школи» в інтеграції освіти з безпеки руху на велосипеді в шкільну програму та велофестивалі в 15 пілотних українських школах, а також поділилися експертними порадами, як відновлюватися й розвивати велоінфраструктуру та сталу мобільність у громадах.