Оголошення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території визначення містобудівних потреб земельної ділянки площею 0,11 га (кад. № 1822082000:02:001:0848) для буді

Дата: 22.11.2023 12:46

ОГОЛОШЕННЯ

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території визначення містобудівних потреб земельної ділянки площею 0,11 га  (кад. № 1822082000:02:001:0848) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд розташованої в межах населеного пункту с. Глибочиця, на території Глибочицької с/р,  Житомирського р-ну,  Житомирської обл.»

Замовником розроблення детального плану території виступає Глибочицька сільська рада.

Фінансування розроблення ДПТ здійснюється за рахунок: гр. Гончаренко М.Б.

Ознайомитись з Детальними планами можливо безпосередньо в приміщенні Глибочицької сільської ради (с. Глибочиця вул. М. Грушевського, 2) або на сайті громади. https://glybochytsia-rada.gov.ua/news/1700649621/

Пропозиції приймаються з «03» листопада 2023 року по «04» грудня 2023 року в приміщенні Глибочицької сільської ради (с. Глибочиця вул. М. Грушевського, 2)

Громадські слухання відбудуться о 10.00 год.   04 грудня   2023 року в приміщенні Глибочицької сільської ради Житомирського р-ну (с. Глибочиця вул. М. Грушевського, 2)