ЗАХІД, ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ ПРАЦІВНИКА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 22.11.2023 10:58

21.11.2023 року в святково прикрашеному клубі села Глибочиця відбувся захід, присвячений дню працівника сільського господарства, який провела Житомирська районна військова адміністрація спільно з Глибочицькою сільською радою.

Символічно, що саме в День Гідності та Свободи звучали щирі слова вдячності на честь хліборобів. Адже наша держава була і залишається країною-годувальницею і одночасно країною, в якій селянам часто-густо доводилося захищати свою багату землю від загарбників.

Голова Житомирської РВА Юрій Тарасюк та Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський побажали усім міцного здоров’я, мирного неба, родючих полів і щедрого врожаю.

Для присутніх виступили учасники художньої самодіяльності Глибочицької громади.

Вітальні листи Міністерства аграрної політики та продовольства, подяки Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської обласної військової адміністрації, Грамоти Житомирської районної військової адміністрації отримали кращі керівники та працівники підприємств Житомирського району.