Виробничий структурний підрозділ Житомирський колійний ремонтно-механічний завод філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин» акціонерного товариства «Українська залізниця» інформує

Дата: 15.11.2023 16:29

В складних умовах сьогодення виробничий структурний підрозділ Житомирський колійний ремонтно-механічний завод філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин» акціонерного товариства «Українська залізниця» має гостру потребу в укомплектуванні штату кваліфікованими робітниками.

Завод є підприємством критичної інфраструктури, основною функцією якого є виконання комплексу робіт з модернізації, капітально-відновлювального, капітального, середнього та поточного ремонтів спеціального рухомого складу, вузлів та агрегатів, виготовлення запасних частин, колійного інструменту тощо. Ремонтні роботи виконуються силами кваліфікованих робітників за такими професіями:

• слюсар з ремонту колійних машин та механізмів (слюсар-ремонтник, автослюсар)

• електрозварник ручного зварювання

• слюсаря-електрик з ремонту електроустаткування

• електромонтер з ремонту обмоток та ізоляції електроустаткування

• токар

• фрезерувальник

• ливарник металів та сплавів

• коваль на молотах і пресах

• складач поїздів та інші.

Запрошуємо долучитись до нашої команди пошукачів роботи вище вказаних робітничих спеціальностей та разом працювати на забезпечення потреб країни в ремонті колійних машин, агрегатів, вузлів, механізмів тощо.

Ми пропонуємо:

- стабільну виплату двічі на місяць заробітної плати

- соціальний пакет та колективний договір

- професійний розвиток (є можливість отримати професійно-технічне навчання особам, які раніше не мали робітничої професії, а також поглибити та розширити раніше здобуті знання і навички)

- атестацію робочих місць та підтверджене право на пенсійне забезпечення на пільгових умовах за Списком 1 і 2

- роботу за сумісництвом

- бронювання військовозобов’язаних

- оформлення приміського квитка для користування приміськими поїздами

- при потребі забезпечення тимчасовим житлом.

За детальною інформацією звертайтесь за адресою: м. Житомир, провулок 1-й Паровозний 30, контактний телефон 098-122-99-11.

Начальник Віталій СТАНКЕВИЧ