Правильна експлуатація побутового газового устаткування - запорука Вашої безпеки

Дата: 26.10.2023 17:43

Для попередження виникнення пожежонебезпечної ситуації потрібно правильно користуватися побутовими газовими приладами.

Основні правила експлуатації газових приладів:

• Провітрюйте приміщення, де встановлені газові прилади.
  • Не використовуйте газові колонки та опалювальні котли за відсутності тяги в димоході, а також під час сильного поривчастого вітру, туману, дощу, снігу. Це смертельно небезпечно!
  • Не перевіряйте тягу у вентиляційних каналах запаленим сірником.
  • Не встановлюйте витяжки у вентиляційні канали за наявності газових котлів (щоб уникнути утворення оберненої тяги з потраплянням чадного газу в приміщення). Нагадуємо, що згідно до вимог розділу V n. 6.5 Правил безпеки систем газопостачання у будинках, які обладнані приладами і апаратами з відводом продуктів згорання в димоходи, забороняється влаштування витяжної вентиляції з штучним спонуканням.
  • Після користування газом закрийте крани на газопроводі.
  • Не користуйтесь несправними газовими приладами.
  • Не використовуйте для сну кухні та приміщення, де встановленні газові прилади.
  • Не обігрівайте домівку за допомогою газової плити, не сушіть білизну над плитою.
  • Не переміщайте, не встановлюйте та не ремонтуйте газові прилади самовільно. Довірте цю роботу професіоналам!
  • Відчувши запах газу, закрийте газові крани і провітріть приміщення, не запалюйте вогонь, не вмикайте і не вимикайте електроосвітлення і електроапаратуру. Викличте аварійну службу за телефоном 104! Аварійно-диспетчерська служба працює цілодобово та без вихідних