ВІТАЄМО Марію Федірко, ученицю 9 класу Студеницького ліцею Глибочицької сільської ради, з ПЕРЕМОГОЮ на фестивалі “One Sky – One World”!!!

Дата: 20.10.2023 09:37

Вітаємо нашу ученицю 9 класу Студеницького ліцею - Марію Федірко з перемогою категорії «бої роккаку» на фестивалі “One Sky – One World” в місті Споторно. Який проходив в Італії з 6 по 9 жовтня 2023 року.

Нагадаємо, що Марійка вперше презентувала Житомирщину в серпні  2023 року на Українському Міжнародному фестивалі повітряних зміїв у Болгарії. На цьому фестивалі дівчина перемогла в категорії «кайт-флаїнґ у приміщенні» (indoor) та почала займатися повітряними зміями як спортом професійно.

Успішні виступи дівчинки продовжаться активними тренуваннями в Україні . Адже вона готується до участі в Чемпіонаті Світу з повітряних зміїв, який заплановано на квітень 2024 року в Китаї.

Тож бажаємо Марії високих вершин та великих ПЕРЕМОГ!!!