Гостинці до дня людей похилого віку

Дата: 05.10.2023 10:46

Міжнародний день людей похилого віку відзначається щорічно 1 жовтня з 1991 року. День літньої людини – це чисте і світле свято. Свято наших бабусь та дідусів, день, коли ми віддаємо їм свою любов і повагу.

Цей день - не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої часини суспільства, а й звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління. Адже саме літні люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути гідними своєї держави.

Працівниками Центру надання соціальних послуг Глибочицької сільської ради було сформовано та протягом тижня видано 85 продуктових наборів особам похилого віку Глибочицької громади, які перебувають на обліку в Центрі надання соціальних послуг.