Захід із вшанування загиблих героїв

Дата: 04.10.2023 19:29

Сьогодні в Будинку культури с. Глибочиця відбувся захід із вшанування героїв, які загинули в російсько-українській війні.

Учасники художньої самодіяльності підготували художні номери, присвячені дню Захисників та Захисниць України.

Пам'ять всіх загиблих за свободу, незалежність та територіальну цілісність України вшанували хвилиною мовчання.

Володимир Шевченко, житель села Левків, чий син, Шевченко Олексій, віддав своє життя за рідну землю ще у 2014 році… Жительки села Глибочиця Ірина Хомюк, дружина загиблого Хомюка Володимира, та Надія Троцька, мама Троцького Олександра… Їхні виступи звучали в абсолютній тиші.

Слова співчуття та запевнення у всебічній підтримці висловили Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський, керівник громадської організації «Об’єднання матерів та дружин Захисників України» в Житомирській області Олена Максименко.

Представник Житомирського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олег Зонтов вручив орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) дружині Николайчука Андрія Миколайовича, Катерині Валентинівні.

Захід закінчився побажанням найшвидшої перемоги та такими звичними, але від цього ще більш важливими словами:

Слава Україні! Героям Слава!