Відбулася нарада керівників закладів освіти Глибочицької сільської ради

Дата: 28.09.2023 17:20

На виконання плану роботи Відділу освіти, культури, молоді та спорту 28.09.2023 на базі Левківського ліцею відбулась нарада керівників закладів освіти Глибочицької сільської ради.

На нараді були обговорені такі питання:

• результати НМТ- 2023 року;
  • організація освітнього процесу для дітей з особливими освітніми потребами у закладах освіти громади у 2023-2024 н.р.,
  • аналіз стану забезпечення підручниками здобувачів освіти в ЗЗСО;
  • аналіз мережі закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 н.р.

Нарада розпочалася із загальнонаціональної хвилини мовчання та вшанування пам’яті співвітчизників, загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

З вітальним словом до присутніх звернулась Валентина ШАХРАЙ, директорка Левківського ліцею. Керівник ліцею провела аналіз участі випускників у НМТ-2023 та відмітила результативність серед ЗО Житомирської області  (69 місце серед 253 закладів освіти). Крім цього узагальнила  результати вступної кампанії за результатами мультипредметного тестування.

Досвідом роботи щодо організації та створення умов у ліцеях, гімназіях для здобуття освіти дітей з ООП  поділились з колегами заступник директора Левківського ліцею Леся ПОГОРЕЛОВА та директорка Гадзинської гімназії Ірина ЩЕБЕТ. Педагогічні працівники Левківського ліцею, які працюють з дітьми з ООП, провели корекційно-розвиткові заняття з трьома ліцеїстами з ООП.

Спеціаліст Відділу ОКМС Тетяна НОНІК поінформувала присутніх з питань забезпечення підручниками здобувачів освіти в ЗЗСО станом на 28.09.2023 та з термінами подальшого отримання підручників для 5-6 класів до кінця календарного року.

Учасники наради у ході спілкування отримали відповіді на запитання, які сприятимуть підвищенню рівня організації освітнього процесу для дітей з ООП в закладах освіти Глибочицької сільської ради.

На завершення наради учні Левківського ліцею звернулись до керівників з вітальними словами  передодні професійного свята – Дня працівників освіти.

Підсумки наради підвела начальник Відділу ОКМС Ганна ВОЙТЕНКО, яка відзначила важливість розглянутих питань.