Вітання з Всеукраїнським Днем працівників  дошкільної освіти

Дата: 24.09.2023 09:46

Дорогі керівники та працівники закладів дошкільної освіти Глибочицької сільської ради!!! З нагоди професійного свята - Всеукраїнського Дня працівників  дошкільної освіти, щиро вітаємо і дякуємо всім вам за вашу неймовірну працю, терпляче ставлення до дітей та батьків! Ваша робота має надзвичайно важливе значення, і ви робите її з любов'ю та відданістю. Нехай ваші досягнення ростуть, а вдячність дітей і батьків завжди буде вашою нагородою!!!

З шаною та повагою

Глибочицький сільський голова                                                                                                       Сергій Сокальський

начальник Відділу ОКМС                                                                                                                  Ганна Войтенко