Сьогодні Глибочицькому сільському голові Сергію Вікторовичу Сокальському виповнилося 50 років!

Дата: 24.09.2023 08:02

Дорогий Сергію Вікторовичу!
Сердечно вітаємо Вас з золотим 50-річним ювілеєм!
З почуттям глибокої поваги ми відзначаємо, що вся Ваша трудова біографія, організаторський талант і здібності нерозривно пов’язані з рідним краєм та його людьми, особливо в період діяльності в органах місцевого самоврядування на відповідальній посаді сільського голови.
За цей час завдяки Вам Глибочицька сільська рада стала об'єднаною громадою з понад десятитисячним населенням, зроблено значний внесок у соціально-економічний розвиток території, благоустрій сіл, створено належні умови для розвитку освіти та культури.
Ми високо цінуємо Вашу працелюбність і компетентність, життєву мудрість і діловитість - якості, завдяки яким Ви заслужили авторитет і повагу серед колег по роботі і жителів територіальної громади.
Від усієї душі бажаємо Вам стійкості, мужності, бадьорості духу, мирного неба й міцних крил для високого польоту!

Колектив Глибочицької сільської ради