Соки фруктові в асортименті, томатний сік

Дата: 25.01.2023 11:16

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. №710 «Про ефективне використання коштів» (у редакції постанови Кабінету Міністрів від 16 грудня 2020 р. № 1266) надається  обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Предмет закупівлі -  Соки фруктові в асортименті, томатний сік

(код ДК 021:2015: 15320000-7: Фруктові та овочеві соки:)

Номер закупівлі в ЕСЗ: UA-2023-01-25-006438-a

Обґрунтування доцільності закупівлі:

З метою подальшого соціального захисту дітей, забезпечення повноцінного раціонального збалансованого харчування, відповідно до статті 31 п.6 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту»,  Закону України «Про дитяче харчування»,  постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2021р. № 305 «Про затвердження норм  та Порядку  організації харчування у  закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», постанови КМУ від 28.07.2021 № 786 « Про внесення змін до норм харчування у закладах освіти та  дитячих закладах оздоровлення та відпочинку»,  постанови КМУ від 18.08.2021 № 871 « Про внесення змін до  постанови КМУ від 24 березня 2021 року  №305,    спільного наказу МОН та МОЗ від 07.07.2021 №1/9-347/26-04/19995/2-21 «Щодо окремих питань організації харчування у 2021-2022 роках у закладах дошкільної, загальної середньої освіти», листа МОН  «Щодо безкоштовного харчування дітей у закладах дошкільної освіти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, або з числа внутрішньо переміщених осіб» від 22.01.2021 3 1/9-50, листа МОЗ «Щодо виконання норм харчування» від 22.06.2021 №26-04/18273/2-21 та на виконання рішення43 сесії 8 скликання від 16 грудня 2022 року « Про встановлення вартості харчування дітей в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Глибочицької сільської ради у 2023році»  для безперебійного харчуванння дітей  у закладах освіти виникла потреба у закупівлі   - соку фруктового в асортименті, томатного соку.

. Обґрунтування обсягів закупівлі. Загальний обсяг закупівлі сформований виходячи з потреби наданої директорами закладі Відділу освіти, культури, молоді та спорту Глибочицкої сільської ради

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі :

Оцінка якості - згідно з ДСТУ або ТУ

Натуральний фруктовий сік, овочевий сік промислового випуску. Пастеризований  сік  без додавання цукрів та підсолоджувачів,  повинен  містити не більше 0,12 грама натрію або еквівалентну кількість солі на 100 мілілітрів готового продукту

Освітлений, без консервантів, ароматизаторів, підсилювачів смаку, барвників, на основі натуральних плодів, з добре вираженим, притаманним даному виду соку кольором і смаком, без сторонніх присмаки та запахів. Строк придатності  до 1 року.

Сік фасований в заводську упаковку з комбінованого матеріалу, дозволеного для контакту з харчовими продуктами, об’ємом по 0,95- 1 літра, по 0,2 літри. Пакети соку повинні бути не пошкоджені, чисті, сухі. На кожній одиниці фасування повинна бути наступна інформація: назва харчового продукту, назва та адреса підприємства-виробника, склад, дата виготовлення, термін придатності та умови зберігання. Без ГМО, що має бути зазначено на упаковці.

Не допускається поставка нектарів та соковмістких напоїв.

Продукти харчування по якості і безпечності повинні відповідати  встановленим державним стандартам ( діючим  ГОСТам, ДСТУ, або  ТУ та  ТТУ,  які  розроблені  на  основі  діючого  ГОСТу  або  ДСТУ).

У ціну товару повинно входити упаковка, розфасовка та транспортні послуги.

При прийомі продукти харчування повинні відповідати вазі, яка зазначена у супровідних документах.

Конкретна назва предмета закупівлі  - Фруктові соки в асортименті, томатний сік

Кількість:

сік по 0,95- 1 л. – 5000 літрів

сік томатний по 0,95 -  1- літрі – 300л.

сік  по 0,2 літри –  500 шт.

Термін поставки до 31 січня 2023р.

Обґрунтування  очікуваної ціни закупівлі бюджетного призначення. Очікувана вартість закупівлі сформована на підставі  моніторингу цін в сисемі ПРОЗОРРО, ПРОЗОРРО МАРКЕТ: середня ці на сок становить : сік фруктовий – 33 грн. за 1 л., томатний сік – 33 грн. за 1 л.

Розмір бюджетного призначення сформований з урахуванням обсягів наявної потреби.

Розмір бюджетного призначення  - 180900,00грн.