Прощання з Татауровим Романом Олеговичем

Дата: 14.09.2023 14:00

Сьогодні ми попрощалися з відважним захисником, люблячим сином, вірним товаришем. Саме таким залишиться в нашій пам'яті Татауров Роман Олегович.

Він народився 24 грудня 1996 року в селі Глибочиця. З 2003 року навчався в Глибочицькій загальноосвітній школі. А після закінчення 9 класів вступив до Житомирського будівельного коледжу за спеціальністю "Будівельник". Цей фах знадобився, коли після отримання диплому, Роман вирушив у пошуках кращої долі в Польщу.

У перший же день повномасштабного вторгнення  хлопчина повернувся в Україну і вже 25 лютого вступив до лав Збройний Сил.

Служив кулеметником 3-го стрілецького відділення 3-го стрілецького взводу 2 стрілецької роти військової частини А7307, чим дуже пишався. Роман брав участь у складних бойових завданнях, міцно тримав зброю, знищував російських агресорів. Вважався найкращим у своєму відділенні.

Отримавши відпустку, молодий, але вже такий досвідчений воїн приїхав у рідне село. Здавалося, що на деякий час серце матері відчуло полегшення, адже син був у відносній безпеці.

Але невблаганна смерть підстерегла хлопця на дорозі:

12 вересня Роман загинув від отриманих травм внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.

Невимовно боляче прощатися з такими молодими. Це непоправна втрата.

Тепер Роман поповнив небесне воїнство, щоб захищати нас із вами і нашу Україну з небес.

Щирі співчуття осиротілій родині.

Царство небесне, вічна пам'ять і шана Романові.

Доземний уклін за відданість Україні.