Татауров Роман Олегович (24.12.1996 – 12.09.2023)

Дата: 14.09.2023 14:35

Фото без описуРоман Олегович народився 24 грудня 1996 року в селі Глибочиця. З 2003 року навчався в Глибочицькій загальноосвітній школі. Після закінчення 9 класів вступив до Житомирського будівельного коледжу за спеціальністю "Будівельник". Цей фах знадобився, коли після отримання диплому Роман вирушив у пошуках кращої долі в Польщу. У перший же день повномасштабного вторгнення  хлопчина повернувся в Україну і вже 25 лютого вступив до лав Збройний Сил. Служив кулеметником 3-го стрілецького відділення 3-го стрілецького взводу 2 стрілецької роти військової частини А7307, чим дуже пишався. Роман брав участь у складних бойових завданнях, міцно тримав зброю, знищував російських агресорів. Вважався найкращим у своєму відділенні. Отримавши відпустку, молодий, але вже такий досвідчений воїн приїхав у рідне село. Здавалося, що на деякий час серце матері відчуло полегшення, адже син був у відносній безпеці. Але невблаганна смерть підстерегла хлопця на дорозі: 12 вересня Роман загинув від отриманих травм внаслідок дорожньо-транспортної пригоди. Поховали Захисника на кладовищі в селі Глибочиця. Царство небесне, вічна пам'ять і шана Романові.