Співпраця з Попаснянським центром комплексної реабілітації "Лелека"
Дата: 13.09.2023 18:00
Кількість переглядів: 182
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04348289/7f8945128f0727e8b62b83bd99e0fe3e.jpg)
Сьогодні на базі Левківського ліцею відбулося ознайомче заняття з дітлахами, спілкування з батьками, визначення потреби і подальші шляхи співпраці з надання реабілітаційних послуг спеціалістами Попаснянського центру реабілітації "Лелека". Після заходу дітям влаштували бульбашкове шоу.
« повернутися