Оголошення про початок процедури розгляду то врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план тероторії земельної ділянки 02-06-23»

Дата: 11.09.2023 09:37

ДПТ: «Визначення містобудівних потреб земельних ділянок щодо зміни цільового призначення з «для ве­дення особистого селянського господарства» на «для індивідуального садівництва» за межами населеного пункту с. Глибочиці, на території Глибочицької сільської ради Житомирського р-ну Житомирської обл.».

Детальний план території розроблено: згідно з Рішенням № 37 (46-ої сесії 8-го скликання) від 28 лютого 2023 року Глибочицької сільської ради Житомирського району Жито­мирської області; згідно з Рішенням № 9 (49-ої сесії 8-го скликання) від 21 квітня 2023 року Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області.

Фінансування розроблення детального плану здійснюється за рахунок: гр. Федорця Миколи Євгенійовича, гр. Цивінської Світлани Олександрівни, гр. Гончарука Миколи Максимовича.

Замовник: Глибочицька сільська рада Житомирського району Житомирської області.

Розробник: ФОП Тичина Наталія Вікторівна, архітек­тор.

Ознайомитись з детальними планами можливо безпосе­редньо в приміщенні Глибочицької сільської ради (с. Глибочиця, вул. М.Грушевського, 2).

Пропозиції приймаються з 8 вересня 2023 року по 9 жовтня 2023 року в приміщенні Глибочицької сільської ради (с. Глибочиця, вул. М.Грушевського, 2).

Громадські слухання розпочнуться о 10.00 год. 9 жов­тня 2023 року в приміщенні Глибочицької сільської ради (с. Глибочиця, вул. М.Грушевського, 2).

ДПТ-1             ДПТ-2            ДПТ-3

Поянювальна записка