В навчальних закладах громади відбулися спортивні заходи до Дня фізичної культури та спорту

Дата: 08.09.2023 16:40

Сьогодні в навчальних закладах громади відбулися спортивні заходи до Дня фізичної культури та спорту.

В Глибочицькому ліцеї пройшли «Веселі старти», змагання з велоспорту, волейболу та футбольний матч. Панувала драйвова атмосфера, гарний настрій, непідробний спортивний азарт. Світило яскраве сонце та щирі дитячі посмішки.

А в Кошарищенській гімназії вчилися дбати про власне здоров’я та витривалість. Діти подорожували околицями села Великі Кошарища, де вчилися працювати в команді та чітко виконувати вказівки інструктора - учня 8 класу Грисанчука Миколи. На завершення пригоди юних мандрівників очікувала смачна піца, сік та смаколики.

Навіть у воєнний час педагоги, тренери, вчителі фізичної культури громади продовжують трудитися на лані фізичного виховання та спорту, не дозволяючи ворогу позбавити наших дітей радості та здоров’я.

Від щирого серця дякую вам, шановні!