Новий старт! З початком нового 2023/2024 навчального року!!!

Дата: 01.09.2023 00:03

Шановні педагоги, учні, дошкільнята та батьки!

Сьогодні у  всіх закладах освіти України розпочинається новий 2023/2024 навчальний рік.

1 вересня завжди особливо хвилюючий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Особливим і дуже важливим у житті цей день є для першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступають на незвіданий шлях пізнання. Не менш важливим цей день є і для  майбутніх випускників, яким доведеться вже незабаром обирати свій професійний шлях.

Дорогі учні! Перед Вами відкриваються тисячі доріг у Країну Знань і вічних істин Справедливості та Добра. Нехай збудуться всі Ваші мрії та сподівання Ваших батьків, які бажають бачити своїх дітей сумлінними, розумними, вихованими й освіченими.

Шановні освітяни! Вам довірено найбільше багатство нашої країни - діти. Дякуємо Вам за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння.

Перше вересня - це свято всенародне. Свято вчителів і вихователів, свято батьків, дідусів і бабусь, які разом зі своїми дітьми та онуками знову прийшли до школи.

Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово.

Нажаль, ми вдруге розпочинаємо новий навчальний рік в умовах воєнного стану. Всі ми прагнемо МИРУ і віримо, що він скоро настане. Усіма силами вчителів, батьків і дітей зможемо довести, що ми сильна нація, майбутнє нашої держави!

Ми щиро вдячні Збройним Силам України за надану  можливість  бути учасниками свята  першого дзвінка.

Щастя Вам, міцного здоров'я, натхненної праці та творчих успіхів, а головне  МИРУ нашій рідній УКРАЇНІ!

Глибочицький сільський голова                           Сергій    СОКАЛЬСЬКИЙ

Начальник відділу освіти, культури,

молоді та спорту                                                 Ганна    ВОЙТЕНКО