Заклади освіти Глибочицької громади активно готуються до нового 2023/2024 навчального року

Дата: 24.08.2023 08:46

22 серпня 2023 року комісія під головуванням Глибочицького сільського голови Сергія Сокальського, до складу якої були залучені представники Глибочицької сільської ради, фахівці підрозділів Житомирського ГУ Держпродспоживслужби, ДСНС та поліції здійснили перевірку готовності закладів освіти Глибочицької громади до нового 2023/2024 навчального року.

Комісійна група провела комплексні обстеження закладів освіти на предмет дотримання санітарного законодавства, готовності приміщень, інженерно-технічних комунікацій, навчальних кабінетів, майстерень, стан укриттів, харчоблоків, спортивних залів, ігрових і спортивних майданчиків, а також територій закладів  до початку навчального року.

Під час обстеження особливу увагу комісія приділяла питанням створення безпечних умов життєдіяльності всіх учасників освітнього процесу. Насамперед стан забезпечення водою гарантованої якості, належного водовідведення, облаштуванню та обслуговуванню навчальних кабінетів, освітленню тощо.

Станом на 22 серпня поточного року за результатами комісійних обстежень стан готовності до початку навчального року є задовільним. За кошти місцевого бюджету продовжується будівництво трьох укриттів у Гадзинській гімназії, Глибочицькому та Студеницькому ліцеях. На завершальному етапі капітальний ремонт їдальні Студеницького ліцею.