З Днем  Державного прапора України та Днем Незалежності України

Дата: 23.08.2023 09:11

Шановні жителі Глибочицької територіальної  громади!

В  День  Державного прапора України та День Незалежності України прийміть щирі слова вдячності, шани та поваги до кожного з Вас.

Нехай ці два великі державні свята стануть запорукою незалежності нашої держави та основою для майбутнього нашої нації.  Адже у ці дні кожен українець по-особливому відчуває значення прапора,  як символа  Свободи і Незалежності України.

На жаль, Україна вже другий  рік відзначає незалежність в умовах повномасштабної війни. За цей час  весь світ побачив хоробрість і самовідданість нашого народу, а ми ще більше пишаємося тим, що ми - українці.

Сьогодні, у війні з російським агресором, наше синьо-жовте знамено утверджує, що Україна є і буде! Ми неодмінно переможемо і відбудуємо наші міста і села, над якими знову гордо злетить угору наш український синьо-жовтий стяг!

З нагоди свят щиро бажаю всім нам ПЕРЕМОГИ, мирного неба, щасливої долі, родинного затишку, успіхів та наснаги на довгі та щедрі літа!

Вірю, що єдність народу України допоможе нам відновити спокій та мир на рідній землі.

Слава Україні!

Слава Державному Прапору!

Слава Українському народові!

З повагою