Відбудеться прийом громадян працівниками поліції

Дата: 15.08.2023 17:00

ОГОЛОШЕННЯ!

До уваги мешканців Глибочицької громади!

17.08.2023 об 11.00 в сесійній залі Глибочицької сільської ради відбудеться прийом громадян працівниками поліції, де будуть присутні:

- начальник управління головної інспекції ГУНП в Житомирській області підполковник поліції Данько Віктор Володимирович;

- начальник відділу поліції № 1 Житомирського РУП ГУНП в Житомирській області майор поліції Морозов Станіслав Сергійович;

- заступник начальника управління – начальник відділу підтримки управління головної інспекції ГУНП в Житомирській області майор поліції Шиманський Віталій Станіславович;

- дільничні офіцери поліції.

Усі бажаючі мають змогу завітати до приміщення селищної ради (за адресою: с. Глибочиця, вул. Михайла Грушевського, буд. № 2) щоб особисто поспілкуватись з правоохоронцями та поставити запитання.

Поліція завжди відкрита до діалогу з громадянами та представниками місцевої влади для налагодження комунікації, впровадження спільних проєктів на благо громад та покращення роботи.

На захід запрошуються усі бажаючі мешканці громади для обговорення пропозицій, скарг, проблемних чи інших питань, які виникають у взаємовідносинах з працівниками відділу поліції № 1 Житомирського РУП ГУНП в Житомирській області та у службовій діяльності поліцейських.