13 серпня 2023 року об 11.00 год.  на території   спортивного  комплексу імені В.І.Міщенка у с. Глибочиця, відбулися урочистості з нагоди 10-річниці  його відкриття.

Дата: 14.08.2023 09:19

Фото без описуПід   гучні оплески   учасників та гостей свята  стадіоном  святково пройшли   чотири покоління футбольного клубу  «Чайка»:

-        Ветерани ФК «Чайка» с. Глибочиця;

-    ФК «Чайка» - основний склад, що сьогодні бере участь у чемпіонаті Житомирського району;

-        Юніори  ФК «Чайка» с. Глибочиця;

-        Дитяча  ФК   «Чайка»  с. Глибочиця.

Та команди нашої громади:

-         Юніори збірна команда с. Левків;

-         Дитяча збірна команда с. Студениця.

Розпочався захід виконанням Державного Гімну України та хвилиною мовчання за полеглими захисниками України, які загинули в боротьбі за територіальну цілісність України.

З великою повагою вшанували пам'ять справжнього  вчителя «Відмінника освіти України» В.І. Міщенка, іменем якого і названо спорткомплекс у                селі Глибочиця. Далі відбулося покладання квітів від  Глибочицького сільського голови Сергія Сокальського; Відділу освіти, культури, молоді та спорту  та Глибочицького ліцею; Футбольного клубу «Чайка».

З вітальним словом до присутніх  звернувся  Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський, який подякував ЗСУ, нашим незламним воїнам за можливість жити і працювати, проводити масові заходи для жителів громади у цей тяжкий для нас  час,  висловив слова щирої вдячності в пам'ять про вчителя  фізичної культури та спорту В.І. Міщенка,  який упродовж  38 років  працював у Глибочицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів та виховав не одне покоління спортсменів, в яких велике місце у житті займає спорт. Привітав учасників заходу з першим     10 - літнім ювілеєм,  побажав  здоров’я, мирного неба та нагадав  історичні моменти початку будівництва та відкриття новозбудованого  спортивного комплексу у  с. Глибочиця.

Щирі, теплі слова звучали від  запрошених гостей:

• голови Житомирської обласної асоціації футболу Руслана Павлюка;
  • автора книги «Літопис землі Глибочицької», місцевого краєзнавця Ігоря  Штанька;
  • педагога  - організатора Глибочицького ліцею Валентини Ванільчук.

Родзинкою свята став виступ ровесника спорткомплексу, юного футболіста, жителя села Глибочиця Сергія Грищука, який запевнив, що його життя назавжди буде нероздільно пов’язане зі спортом. І він гордий тим, що у його рідному селі є прекрасний сучасний спортивний комплекс, де можна загартовувати себе, тренуватися та виборювати призові місця у змаганнях.

Після завершення урочистої частини, одразу на футбольному полі розпочалися товариські поєдинки між командами:

Дитяча  ФК   «Чайка»  с. Глибочиця та дитяча збірна команда с. Студениця;

Юніори  ФК «Чайка» с. Глибочиця та  юніори збірна команда с. Левків;

Ветерани ФК «Чайка» с. Глибочиця та ФК «Чайка».

Але право першого удару надано найстаршому  учаснику ФК «Чайка» Вячеславу Міщенку.

Закінчилася гра у першому поєдинку 2:0 на користь ФК «Чайка» це серед дитячих команд, юніори ФК «Чайка» також отримали перемогу у юніорів збірної команди села Левків  з результатом 2:1, а в запеклому рівному поєдинку, з повагою до молодшого покоління ветерани ФК «Чайка» все ж таки змушені були  поступилися  основному складу  ФК «Чайка» з результатом 5:4.

Після завершення матчів всі  футбольні команди нагороджені кубками від Глибочицької сільської ради та подарунками від обласної асоціації футболу.

Під час проведення свята присутні мали змогу задонатити на підтримку ЗСУ.