Пилипчук Володимир Олександрович (21.01.1983 - 11.03.2022)

Дата: 07.09.2023 11:06

Пилипчук Володимир Олександрович народився 21 січня 1983 року в с. Левків. У 1989 році пішов до першого класу Левківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. У 1999 році після закінчення школи вступив до Малинського лісотехнічного технікуму на факультет «Лісове господарство». Потім продовжив навчання у Державному агроекологічному університеті. У 2006-2007 рр. працював спеціалістом мисливського господарства в Житомирському обласному управлінні лісового та мисливського господарства. 2007-2010 рр. - старший майстер в Ново-Богданівському лісництві Бердичівського району. З 2010 року – старший майстер  Левківського лісництва. Одружений. Дружина – Пилипчук Ірина Анатоліївна, працює заступником директора з господарської роботи в Левківському ліцеї. Діти – Катерина та Тимофій – учні цього ж ліцею. З початком повномасштабного вторгнення Володимир брав активну участь у будівництві блокпостів на території Глибочицької громади. Саме під час заготівлі деревини для укріплень 11 березня 2022 року і загинув Володимир Олександрович. І хоча причиною смерті в документах не зазначено участь у воєнних діях, але для жителів громади  Пилипчук Володимир Олександрович залишиться одним із захисників, які віддали своє життя за нашу незалежність.