Пилипчук Дмитро Михайлович (30.05.1992 – 22.03.2022)

Дата: 07.09.2023 11:11

Фото без описуДмитро Михайлович народився 30 травня 1992 року в селі Глибочиця. З 19-річного віку проходив військову службу за контрактом у лавах Збройних сил України. Від початку війни на сході країни брав участь в антитерористичній операції та операції об’єднаних сил у складі 95-ої окремої десантно-штурмової бригади. З початком повномасштабного російського вторгнення в Україну був призваний першочергово по мобілізації 26 лютого 2022 року. 22 березня 2022 року внаслідок обстрілу російськими військами поблизу міста Горлівка Дмитро Пилипчук зазнав осколкових поранень. Медики до останнього боролись за життя, але ввечері він помер. У селі Глибочиця Житомирського району попрощалися із загиблим військовослужбовцем 28 березня 2022 року. Поховали на кладовищі рідного села. З червня 2022 року, за ініціативи жителів, провулок, на якому народився і жив Герой,  носить ім’я Дмитра Пилипчука. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).