Кравчук Олександр Миколайович (10.10.1985 – 03.05.2022)

Дата: 07.09.2023 11:14

Олександр Миколайович народився 10 жовтня 1985 року в селі Левків. Після закінчення Левківської загальноосвітньої школи Олександр пішов навчатися в Житомирське професійне училище № 5, де здобув професію столяра. Відслужив строкову службу у Збройних Силах України. До війни Олександр працював різноробочим в Смоловецькому та Левківському лісництвах. Користувався заслуженою повагою колег по роботі. Був активною, завзятою та життєрадісною людиною. Однак доля людини написана кожному своя, і на долю нашого Героя випала честь боронити свою Батьківщину. В перші ж дні війни Олександр Кравчук за покликом серця вступив до лав Сил територіальної оборони ЗСУ та до останнього подиху стояв на сторожі рідної землі.  На жаль, життя Кравчука Олександра Миколайовича обірвалось раптово – боєць помер при виконанні бойових завдань. Трагедія трапилась 03 травня 2022 року: у воїна не витримало серце.