Горецький Олег Петрович (22.11.1974 – 18.06.2022)

Дата: 07.09.2023 11:15

Фото без опису24 червня 2022 року на сільському кладовищі села Волиця Андрушівського району було поховано загиблого Героя, командира взводу, лейтенанта ВЧ4080 Горецького Олега Петровича. Олег Горецький до мобілізації був добровольцем територіальної оборони Добровольчого формування №1 Глибочицької територіальної громади та назавжди залишиться в серцях друзів та побратимів як чудова людина, надійний та вірний товариш. Воїн загинув 18 червня при виконанні військового обов’язку в запеклому бою з підступним російським окупантом. Олег народився 22 листопада 1974 року в селі Волиця, закінчив Новочорторійський технікум, де здобув спеціальність ветлікаря, згодом – Київський університет лісового та садопаркового господарства, де пройшов військову кафедру. Частину свого життя присвятив роботі, пов’язаній з лісовим господарством. В людських серцях Герої житимуть вічно.