Бахчеджи Сергій Ілліч (07.10.1986 – 30.06.2022)

Дата: 07.09.2023 11:16

Фото без описуСергій народився в селі Кубей Болградського району Одеської області. Навчався в Болградській середній школі №2, потім у НВК  школі-ліцеї №4. У 2004 році закінчив школу та вступив до Одеського національного університету ім. Мечникова на факультет мікробіології. Навчання на мікробіолога хлопцю не сподобалося, тому, не закінчивши ВНЗ в Одесі, він вступив до Харківського інституту машинобудування на факультет гідромеханіки. Після третього курсу взяв академічну відпустку та повернувся до Болграда. В місті Сергій працював робочим на заводі безалкогольної продукції, але відчував, що це місце не для нього і він вартий більшого. У 2019 році він вступив на військову службу за контрактом. Військова доля закинула його до Білої Церкви, де він служив у лавах 72-ї окремої механізованої бригади. Старший солдат Бахчеджи на посаді авіарозвідника неодноразово брав участь у бойових операціях по захисту територіальної цілісності та суверенітету України. Героя за вірну службу нагороджено відзнакою підрозділу та медаллю Чорних Запорожців. Він мужньо боронив нашу країну від російської навали, але 30 червня 2022 року його життя обірвалося. Воїн загинув у важкому бою на Донеччині від осколкових поранень. 4 липня Героя поховано на міському кладовищі міста Болград. У селі Студениця проживають дружина та діти Героя.