Николайчук Андрій Миколайович (25.04.1979 – 23.07.2022)

Дата: 07.09.2023 11:18

Фото без описуАндрій народився 25 квітня 1979 року в селі Левків. З 1984 р. по 1994 р. навчався в Левківській школі. У 1995 році вступив до агротехнічного коледжу Мінагропрому України, який закінчив 1999 році. З 1999 року по 2001 рік Андрій Николайчук проходив строкову службу у Збройних силах України. Разом з дружиною Катериною Валентинівною з 2002 року виховували сина Николайчука Дмитра Андрійовича, який зараз несе службу у Державній прикордонній службі України, має звання молодший сержант. Дружина працює медичною сестрою у Житомирському військовому шпиталі. Андрій Миколайович з 2015 року по 2017 рік брав безпосередню участь в АТО на території Донецької та Луганської областей. По закінченню контракту повернувся до родини. З початку повномасштабного вторгнення російських окупантів став до військового строю командиром відділення 1 аеромобільного взводу 4 аеромобільної роти 2 аеромобільного батальйону в/ч 4350. До кінця свого життя був вірний військовій присязі, родині та Україні. Однак невблаганна смерть вирвала із життя молодого, енергійного громадянина нашої громади, прекрасного чоловіка, чуйного батька, і це нестерпно… Загинув воїн 23 липня 2022 року під час ведення бойових дій в районі населеного пункту Білогірка Херсонської області. Похований у рідному селі Левків.