Близнюк Олексій Миколайович (10.11.1977 -23.08.2022)

Дата: 07.09.2023 11:19

Фото без описуОлексій народився 10 листопада 1977 року в селі Студениця. Там досі живуть його батьки. Потім родина переїхала в м. Житомир, де хлопчина навчався в ЗОШ №24. Олексій закінчив житомирський військовий інститут імені Корольова та певний час перебував на військовій службі, після чого опанував цивільну спеціальність у газопостачальній компанії. У перші дні вторгнення Росії на територію України чоловіка призвали. Капітан Близнюк, командир 4 аеромобільної роти 2 аеромобільного батальйону 46 десантно-штурмова бригада,  загинув 23.08.2022 року поблизу н.п. Білогірка Херсонської області. Похований на Смолянському міському військовому цвинтарі. Указом Президента України №735/2022  Близнюк Олексій Миколайович  нагороджений Орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).