Пилипчук Микола Миколайович (30.04.1992 – 24.08.2022)

Дата: 07.09.2023 11:20

Фото без описуВоїн народився 30 квітня 1992 року в селі Левків. В 2009 році закінчив Левківську школу. У житомирському професійно-технічному училищі №13 здобув професію зварювальника. У 2012 році вступив до лав Національної гвардії України, був призначений інструктором-кінологом. 27 липня 2022 року молодшим сержантом-гранатометником добровільно підписав контракт на службу до 1-го батальйону 95 десантно-штурмової бригади. Загинув 24 серпня 2022 року під час бойових дій в населеному пункті Долина Слов’янського району Донецької області. До кінця свого молодого життя залишився вірним військовій присязі, родині та Україні. Залишилися безутішними батьки Героя – Микола Васильович та мама Анастасія Петрівна. Похований  на кладовищі  в селі Левків Житомирського району.