Прищепа Дмитро Петрович (19.10.1994 – 24.09.2022)

Дата: 07.09.2023 11:21

Фото без описуНародився 19 жовтня 1994 року в селі Левків. З 2002 по 2011 рік Дмитро навчався в Левківській школі. Був працелюбним та вмілим, любив рибалити та був майстром на всі руки. Ніколи не залишав друзів у біді. Після закінчення школи працював різноробочим на лісозаготівлі. Під час повномасштабного вторгнення російського ворога Дмитро не зміг залишатись осторонь. За велінням серця 2 липня 2022 року він добровільно підписав контракт на службу з 80-ю десантно-штурмовою бригадою. Вдома на Дмитра чекали мама, дружина та 5-річний синочок. Не дочекалися. Загинув воїн 24 вересня 2022 року під час ведення бойових дій в районі населеного пункту Піски-Радьківські Харківської області. Дмитро Петрович Прищепа до кінця свого життя був вірний військовій присязі, родині та Україні. В пам’яті родини та друзів Герой назавжди залишиться дбайливим сином, веселим та надійним товаришем, сміливим та безстрашним воїном.  Похований воїн на кладовищі рідного села Левків, поруч з полеглими братами по зброї.