Вітаємо рій "Нащадки вільних" Левківського ліцею з почесним ІІІ місцем в обласних змаганнях Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Дата: 18.06.2023 18:51

Завершився обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у старшій віковій категорії. Участь у змаганнях взяли 14 роїв. Змагання проходили на території Бердичівського вищого професійного училища. Місце проведення гри вибирали, керуючись правилами безпеки, – мало бути укриття для всіх учасників. Протягом чотирьох днів рої виборювали звання кращого у таких конкурсах, як «Впоряд», «Тактична підготовка – дії підрозділу в бою», «Пластун» (орієнтування і цілевказання), «Стрільба», «Метання гранати», «Саперна підготовка», «Таборування». Джури старшої вікової категорії демонстрували свої знання, вміння і вправність передусім у конкурсах військового напряму.

За результатами змагань переможцями стали:

І місце: рій "Звягельська Січ" Звягельського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради;

ІІ місце: рій "Вояки" Попільнянського ліцею;

ІІІ місце рій "Нащадки вільних" Левківського ліцею.

Пишаємося нашими сміливими, розумними, витривалими учнями Левківського ліцею!

Впевнені наше майбутнє в надійних руках!!! Разом до Перемоги!!!