Відбулася робоча зустріч з інспектором управління Держпраці

Дата: 16.06.2023 11:18

15 червня у Глибочицькій сільській раді відбулася зустріч керівників структурних підрозділів та фахівців ради з інспектором Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Тетяною Іваницькою.

На зустрічі обговорювалися питання особливостей трудових відносин під час воєнного стану.

Зокрема, інспектор розповіла працівникам Глибочицької сільської ради про основні ознаки примусової праці, ознайомила із терміном «торгівля людьми», формами трудової експлуатації людини, а також поінформувала про те, як не стати жертвою трудової експлуатації як в Україні, так і за кордоном.

Присутні погодились щодо необхідності неухильного дотримання законодавства про працю і недопущення випадків незадекларованої праці, а також домовилися негайно спільно координувати дії та реагувати в разі виявлення випадків, що містять ознаки торгівлі людьми.