День захисту дітей у Глибочицькій ТГ

Дата: 01.06.2023 12:52

1 червня 2023 року, у перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають Міжнародний день захисту дітей.

Дитинство - це чудова пора сподівань, здійснення мрій…

Місія свята — привернути увагу світу до прав дітей, важливості їхнього всебічного розвитку, виховання, рівного доступу до освіти, захисту їхнього життя. У наші дні це особливо важливо у зв'язку з повномасштабним вторгненням російської федерації в Україну.

Шановні діти! Прийміть щирі вітання з Міжнародним днем захисту дітей! Дорогі наші хлопчики та дівчатка, міцного здоров'я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул. Ви - майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами мирної, вільної та нескореної України!!!

Водночас це свято і дорослих - усіх тих, хто завжди поряд з дітьми, хто допомагає їм зростати, навчатися, пізнавати світ. Усміхнені дитячі обличчя, палаючі від здивування очі, довірливі обійми маленьких рук - це те, задля чого ми живемо.

Ми будемо робити усе можливе аби життя наших дітей було щасливим і безхмарним - всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистості – і це святий обов'язок кожного з нас!!!

Нехай кожен хлопчик і дівчинка щодня відчувають мамине тепло і ласку, батькове міцне плече під мирним небом України!!!
Нехай здійсняться всі ваші мрії та задуми!

Посилання на відеоматеріали: