1 червня у всьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей

Дата: 01.06.2023 10:28

Фото без описуНаша  гордість, наша втіха, наше життя та майбутнє – дорогі,
безмежно талановиті маленькі та юні жителі Глибочицької громади,
щиро вітаємо вас із світлим і прекрасним святом –
Міжнародним днем захисту дітей!

Це свято маленьких громадян, які впевнено крокують країною під назвою дитинство, підлітків, які починають пізнавати світ, і молоді, яка крокує в доросле життя.

Дитина – дивовижна і неповторна краплинка чистої, живої, джерельної води, яку потрібно берегти, любити, і лише тоді, вона перетвориться в дивовижну, повноводну річку, бездонне море, повноводний океан, – океан почуттів, емоцій та вражень.

Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а поряд обов’язково буде ангел-охоронець, який вкаже шлях до щасливого життя. Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої громади та країни. Пишаємося талановитою дітворою Глибочицької територіальної громади, гордо поділяємо радість ваших перемог і досягнень, успіхів і прагнення розвиватися.

Попереду багато роботи. Тож будьмо сильними, щоб захистити майбутнє, що живе у наших дітях. Нехай вони ростуть під щоденним Божим захистом.

Бажаю всім дітям безмежного щастя, ніжних посмішок, здійснення мрій, а головне міцного здоров’я. Нехай дитинство завжди живе у ваших серцях, а майбутнє буде сповнене яскравих подій та здобутків. І нехай сяюча посмішка буде вірним супутником вашого життя, серця ніколи не покидає любов і ласка. Успіхів у всіх починаннях, а ми підтримуватимемо та робитимемо усе можливо для блиску у ваших очах, вашого розвитку та комфортного життя.

Глибочицький сільський голова

Начальник Служби у справах дітей