Благодійні заходи до Дня Матері

Дата: 13.05.2023 23:29

Своєрідним майданчиком для підтримки ЗСУ у минулі вихідні стали заклади культури Глибочицької громади.

13 травня до Дня Матері відбулися благодійні концерти у клубі с. Березина та Будинку культури с. Студениця. Окрім місцевих аматорів Глибочицької громади до Березини завітала Студія Аліни Зубової.

А Студениця теплими оплесками зустрічала на сцені народного артиста України Юрія Градовського, заслуженого працівника культури України Ігоря Грача та заслуженого діяча мистецтв України Сергія Мисечка.

У неділю, 14 травня у центрі с. Левків відбулася благодійна виставка-ярмарок садівництва та городництва, де можна було придбати рослини на будь-який смак: посадовий матеріал (розсада), саджанці декоративних дерев, кущів, квітів.

Гроші, зібрані під час проведення заходів, підуть на підтримку ЗСУ.