РОЗПОЧАВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОНЛАЙН-МАРАФОН ДЛЯ ДОШКІЛЛЯ «ВЗАЄМОДІЯ»

Дата: 11.05.2023 16:18

З 10 до 19 травня 2023 року проходить Всеукраїнський онлайн-марафон «ВзаємоДІЯ» для працівників закладів дошкільної освіти. Захід організований Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація працівників дошкільної освіти» у межах проєкту «СПІЛЬНО» – програми Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ за підтримки Міністерства освіти і науки та Українського інституту розвитку освіти.

На марафоні розглянуть такі теми:

• як організувати роботу закладу дошкільної освіти в умовах кризи;
  • який формат організації освітнього процесу застосовувати: дистанційний чи змішаний;
  • як організувати роботу з дітьми з особливими освітніми потребами, психологічний супровід дітей дошкільного віку, педагогів та батьків.

Теми вебінарів стануть у пригоді керівникам закладів дошкільної освіти, педагогам, практичним психологам, батькам, викладачам закладів вищої освіти, представникам органів управління освітою, методичним службам. Нині уже зареєстровано понад 25 тисяч учасників.

Розклад зустрічей та реєстрація за посиланням.

Всеукраїнський онлайн-марафон «ВзаємоДІЯ» реалізується у межах проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні».