На стадіоні «Спартак Арена» у Житомирі стартує наймасовіший шкільний чемпіонат з футболу «BGV KIDS»

Дата: 08.05.2023 21:50

За підтримки компанії BGV GROUP, генерального партнера та спонсора ФК «Полісся», та Житомирської міської ради у період з 5 по 26 травня 2023 року на стадіоні  «Спартак Арена» та спортивних майданчиках міста Житомира стартувала шкільна футбольна ліга серед команд закладів загальної середньої освіти.

Чемпіонат серед учнів 2013-2014 років народження у місті проходить вперше. До змагань долучилися 36 команд. Окрім ліцеїв м. Житомира, у змаганнях брали участь найближчі територіальні громади – Глибочицька, Станишівська та Тетерівська.

Нашу громаду представляла команда Глибочицького ліцею «Чайка».

На жаль, у зв’язку з оголошенням повітряної тривоги гру довелось перенести: вона відбудеться наступного разу згідно графіка змагань.

Чекаємо наступних змагань з нетерпінням, адже суперприз – це зустріч з гравцями футбольного клубу «Полісся»: три команди, які увійдуть у фінал, виведуть головну команду ФК «Полісся» у фінальний матч на центральному полі.

Сьогодні ж гравці отримали подарунки від улюбленої команди – футбольні м’ячі.

Бажаємо юним футболістам перемог і досягнень!