З Днем села Березина!

Дата: 06.05.2023 09:43

Шановні жителі села Березина!

Сьогодні, у День Святого Юрія, прийміть найщиріші вітання з нагоди іменин села!

Історія вашого мальовничого села є часточкою історії нашої Глибочицької громади та держави в цілому. Це історія, яку творять добрі, щирі, працьовиті люди. Ваша щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку шану та повагу.

Зичу вам та вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості і миру. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі і кожній родині, а доля ласкавою буде до вас.

На жаль, вже другий рік триває повномасштабна війна. Нам нестерпно боляче від втрат найкращих наших синів і дочок. Але ми маємо триматися, бути сильними. Маємо продовжувати жити, працювати і дякувати за кожен світанок нашим доблесним Збройним Силам України. І нехай Святий Юрій допоможе нам перемогти хижого рашистського змія.

Після омріяної, довгожданої Перемоги ми обов’язково святкуватимемо день кожного села нашої громади як раніше – з насиченою програмою, атракціонами та розвагами. А поки тримаємо стрій та допомагаємо тим, хто цього потребує.

Віримо у нашу Перемогу! Слава Україні!

Глибочицький сільський голова

С.В. Сокальський