І ТОВАРИСЬКИЙ ТУРНІР З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ ТА ФУТБОЛУ СЕРЕД ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ГЛИБОЧИЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 05.05.2023 16:30

Сьогодні, 5 травня 2023 року, з метою організації змістовного дозвілля та підвищення спортивної майстерності, на базі КНЗ «Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» відбулися І  товариські ігри з настільного тенісу серед учнів 5-9 класів та футболу серед учнів 7-9 класів закладів загальної середньої освіти Глибочицької громади. Участь у змаганнях брали команди Левківського ліцею, Глибочицького ліцею, Студеницького ліцею та Кмитівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.

З вітальними словами до учасників змагань звернулися Глибочицький сільський голова Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ, секретар Глибочицької сільської ради Віталій ШПАКІВСЬКИЙ та директор Кмитівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Віталій ПІНЧУК.

Кожна команда показала свою майстерність на ігрових майданчиках з кожного виду спорту. Всіх учасників об’єднувала спільна мета – бажання перемогти!!!

Результати змагань з футболу:

І місце- футбольна команда Левківського ліцею;

ІІ місце – футбольна команда Глибочицького ліцею

ІІІ місце- футбольна команда Студеницького ліцею.

Результати змагань з тенісу:

І місце- команда Глибочицького ліцею;

ІІ місце – команда Левківського ліцею;

ІІІ місце- команда Студеницького ліцею.

Всі команди-учасниці відзначені грамотами та подяками Відділу освіти, культури, молоді та спорту Глибочицької сільської ради, подарунками від обласної асоціації футболу та депутатського корпусу Глибочицької сільської ради, а також подарунки від Кмитівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.

Усі команди стали переможцями!!!

Окрема подяка педагогічному колективу та адміністрації Кмитівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату за організацію змагань на території закладу освіти та гостинний прийом учасників команд!!!

Рухаємось вперед і підкорюємо нові спортивні вершини!