ЗАПРОШУЄМО ОСВІТЯН УЗЯТИ УЧАСТЬ У ЛІТНІЙ ШКОЛІ З ВИВЧЕННЯ ГОЛОДОМОРУ-ГЕНОЦИДУ 1932-1933 РОКІВ

Дата: 19.04.2023 14:40

З 29 липня до 10 серпня 2023 року відбудеться Шоста літня школа Міжнародної методлабораторії для освітян «Verba Magistri» з проблематики вивчення Голодомору-Геноциду 1932-1933 років. Захід організований Міністерством освіти і науки спільно з ГО «Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору» (HREC in Ukraine) за підтримки та сприяння Інституту історії України НАН, Науково-освітнього консорціуму з вивчення Голодомору (HREC) при Канадському інституті українських студій Альбертського університету.

Літня школа пропонує інтенсивний курс навчання і спілкування з відомими науковцями, методистами та молодими вчителями з різних регіонів України. Програма поєднує академічні лекції, майстер-класи, презентації, дискусії, кінопокази, екскурсії.

Реєстрація для участі за посиланням.