Турнір з волейболу «Благовісник ПЕРЕМОГИ»

Дата: 30.03.2023 10:13

29 березня 2023 року у Березівській ТГ на базі Березівської спеціальної школи Житомирської обласної ради відбувся Турнір з волейболу «Благовісник ПЕРЕМОГИ» серед збірних команд педагогічних працівників закладів освіти громад. Мета турніру - популяризація даного виду спорту серед дорослого населення, пропаганда здорового способу життя та активного відпочинку, підняття патріотичного духу та віри в ПЕРЕМОГУ!

Команду від нашої Глибочицької територіальної  громади представили освітяни Глибочицького ліцею, Студеницького ліцею, Кошарищенської гімназії та Гадзинської гімназії. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалася за звання найкращої. Усі були сильні та варті перемоги. Почесне ІІІ місце серед представлених команд зайняли наші колеги!!! Вітаємо нашу команду та бажаємо продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!

Цей день приніс усім цікаві враження та неповторні емоції!