ЗАНЯТТЯ З КОНСТРУКТОРОМ, РУХАНКИ ТА ДОСЛІДИ: ОНОВЛЕНО МАТЕРІАЛИ У РУБРИЦІ «СУЧАСНЕ ДОШКІЛЛЯ ПІД КРИЛАМИ ЗАХИСТУ»

Дата: 23.03.2023 08:48

Міністерство освіти і науки спільно з ДУ «Український інститут розвитку освіти» додали матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту».

Педагогині закладів дошкільної освіти Недригайлівського ЗДО ясла-садок «Барвінок» (Сумська область) та КЗ ДНЗ № 73 Вінницької міської ради пропонують різноманітні активності для дошкільнят.

Музична керівниця Анна Малініна підготувала ігрові взаємодії з цеглинками LEGO. Ірина Глушич, Майя Ковальова, Богдана Логоша пропонують веселі та креативні руханки, а також відеозаняття з проведення дослідів, корисний майстер-клас з виготовлення дитячого кулера.