Вітання переможцям ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році та їх педагогам!

Дата: 17.03.2023 11:23

Закінчився ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році. Цьогорічні обласні предметні олімпіади були особливими: керівникам закладів освіти та керівникам команд необхідно було ретельно продумати питання безпеки учасників, забезпечити технічну організацію робочого місця, наявність комп’ютера, принтера, сканера, веб-камери, безперебійний інтернет, можливість працювати у разі припинення подачі електроенергії та повітряної тривоги... Це все було вперше. Нові випробування з оперативним вирішенням організаційних питань, подолання труднощів у разі виникнення нестандартних ситуацій… Було багато хвилювань. Проте все було організовано бездоганно, за що вдячні нашим колегам. Усі  набули нового досвіду організації інтелектуальних змагань учнів.

У 14 предметних олімпіадах брали участь 25 учасників від Глибочицької ТГ.     Маємо призові місця в 10 олімпіадах:

• Сабадаш Артем, учень 11 класу Левківського ліцею – ІІІ місце з астрономії;
  • Сахно Данило, учень 8 класу Студеницького ліцею – ІІІ місце з біології;
  • Кутюк Софія, учениця 9 класу Гадзинської гімназії – ІІІ місце з біології;
  • Манько Ангеліна, учениця 11 класу Глибочицького ліцею – ІІ місце з біології;
  • Савенко Софія, учениця 8 класу Левківського ліцею – ІІІ місце з географії;
  • Крижов Богдан, учень 9 класу Левківського ліцею - ІІ місце з географії;
  • Поленок Вікторія, учениця 10 класу Левківського ліцею - ІІ місце з екології;
  • Поленок Вікторія, учениця 10 класу Левківського ліцею - ІІІ місце з історії;
  • Пономаренко Тетяна, учениця 8 класу Левківського ліцею - ІІІ місце з історії;;
  • Семчук Катерина, учениця 7 класу Левківського ліцею - ІІІ місце з математики;
  • Кутюк Софія, учениця 9 класу Гадзинської гімназії - ІІІ місце з німецької мови;
  • Данилюк Олександр, учень 9 класу Левківського ліцею - ІІ місце з основ правознавства;
  • Сабадаш Олександр, учень 10 класу Левківського ліцею - ІІІ місце з фізики;
  • Ткачук Анна, учениця 8 класу Глибочицького ліцею - ІІ місце з хімії ;
  • Прилипко Дарія, учениця 9 класу Глибочицького ліцею - ІІІ місце з хімії.

Пишаємося Вами, дорогі наші переможці!

Слова щирої вдячності педагогам, які своєю невтомною працею виплекали наших переможців!

Впевнено підкорюйте нові вершини наук та не зупиняйтесь на досягнутому!