Вітаємо наших юних туристів з перемогою!!!

Дата: 06.03.2023 15:25

З 03.03.2023 по 05.03.2023 у с. Стрибіж Курненської сільської громади пройшов 21-ий Чемпіонат Житомирської області з пішохідного туризму в закритих приміщеннях.

У змаганнях взяли участь 16 команд з різних куточків Житомирщини. Глибочицька ТГ була представлена двома командами у різних вікових категоріях.

Завдяки наполегливій праці тренера Гончаренка М.В. та команди учнів  Студеницького ліцею маємо гарні результати!!!

Молодша команда учнів Студеницького ліцею (Замуруєва Олександра, Савіцький Микола, Федорченко Віталій та Гелевей Богдан) посіли І загальнокомандне місце в 21 - му Чемпіонаті Житомирської області з пішохідного туризму в закритих приміщеннях.

Слід відмітити і окремих учасників, які мають призові місця  в особистій першості:

• Федорченко Віталій - І  місце серед хлопців!!!
  •  Гелевей Богдан - ІІ місце серед хлопців!!!
  • Замуруєва Олександра – ІІІ місце серед дівчат!!!

Такі змагання дають можливість виховувати сильних духом і фізично витривалих патріотів, пропагувати здоровий та активний спосіб життя дітей та молоді, популяризувати пішохідний туризм серед учнівської молоді нашої громади.

Вітаємо з перемогою тренера та учасників змагань з успішним виступом!!!

Посилання на відеоматеріали https://youtube.com/watch?v=StEzXMWDKJk&feature=shares