Глибочицька територіальна громада
Україна, Житомирська область, Житомирський район

ПСИХОЕМОЦІЙНА ПІДТРИМКА: ЗАНЯТТЯ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ВІДНОВИТИ РЕСУРСНІСТЬ

Дата: 03.03.2023 16:26
Кількість переглядів: 113

Фото без опису

З турботою про батьків та освітян, які підтримують зв’язок з вихованцями, педагоги та дитячі психологи за сприяння Міністерства освіти і науки України запустили телеграм-канал «Підтримай дитину» та «Подбай про себе», де ви зможете знайти поради, техніки, прості рекомендації, ігри та розвивальні вправи, які можна виконувати у сховищі, вдома чи під час евакуації. Матеріали публікуються щоденно.

Сьогодні чимало українців відчувають пригнічення та страх. Саме тому пропонуємо заняття, які допоможуть відновити ресурсність і налагодити психоемоційний стан.

Також спільно з онлайн-платформою «Creative Practice» створено анімаційний ролик «Як говорити з дитиною про війну» – 7 порад від психологів.

  • Творчість. Малюйте, танцюйте, співайте, вишивайте, прикрашайте оселю – робіть усе, в чому черпаєте наснагу! Саме задоволення від процесу допомагає відновитися і наповнитися силами. 
  • Приділіть час собі. Поміркуйте, як ви можете це здійснити: спорт, приймання ванної, зміни у зовнішньому вигляді, чашка особливої кави тощо. 
  • Самотність. Знайдіть можливість побути наодинці. Це допоможе налагодити зв‘язок із собою та відпочити.
  • Додержання режиму. Дозвольте собі поспати трохи більше, ніж зазвичай. Пам‘ятайте про питний режим та якісне харчування.
  • Натхнення. У кожного воно своє: спів пташок, прогулянка у парку, цікава книжка, музика тощо. Визначте, що надихає саме вас.
  • Якщо ви знесиленні, спробуйте просто відпочити. Дозвольте собі нічого не робити. Це нормально, скажіть собі.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь