Матеріали 46-ї сесії 8 скликання від 28 лютого 2023 року

Дата: 28.02.2023 15:32

Реєстраційний лист присутності депутатів і сільського голови

Протокол лічильної комісії

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Глибочицької сільської територіальної громади за січень – грудень 2022 року

2. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Глибочицької  сільської ради на 2023 рік

3. Внесення змін до бюджету

4. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Лісова в с. Левків, Житомирського району, Житомирської області»

5. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Хранівська в с. Гадзинка, Житомирського району, Житомирської області»

6. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Тетерівська в с. Левків, Житомирського району, Житомирської області»

7. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці 8-го Березня в с. Калинівка, Житомирського району, Житомирської області»

8. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Вишнева (від вул. Лесі Українки до вул. Житомирська) в с. Клітчин, Житомирського району, Житомирської області»

9. Про надання одноразової матеріальної допомоги

10. Про затвердження протоколу інвентаризаційної комісії та взяття на бухгалтерський облік об’єктів нерухомого майна

11. Про передачу в безоплатне користування (позичку) будівлі церкви Різдва Пресвятої Богородиці села Глибочиця релігійній організації «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ЖИТОМИРСЬКО-ОВРУЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ) СЕЛО ГЛИБОЧИЦЯ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ» (код ЄДРПОУ 20417541)

12. Про затвердження  Програми Глибочицької сільської ради щодо розвитку центру обслуговування платників Житомирської ДПІ Головного управління ДПС у Житомирській області на 2023 - 2025 роки

13. Про внесення змін до рішення 13 сесії 8 скликання «Про встановлення на території Глибочицької сільської ради ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022 рік» №17 від 02.07.2021 року

14. Про надання згоди бути учасником-партнером для участі у програмі ВідНОВА: UA 2023

15. Про затвердження проєктно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція Гадзинської гімназії з добудовою захисних споруд подвійного призначення за адресою: вул. Вишнева, 2 в с. Гадзинка, Житомирського району, Житомирської області»

16. Про внесення змін у положення «Про Центр надання соціальних Послуг Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області»