ПІДТРИМАЙ ДИТИНУ: ЩОСУБОТИ МОЖНА ОТРИМАТИ ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ У СФЕРІ ІНКЛЮЗІЇ

Дата: 27.02.2023 09:23

У межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, що створена за ініціативою Олени Зеленської, МОН спільно із ГО «Підтримай дитину» та проєктом «Подбай про себе», ГО «Асоціація дієвих психологів України», командою психологів та педагогів запровадили нову рубрику «Підтримай. Півгодини про інклюзію».

Щосуботи на Facebook-сторінці «Підтримай дитину» експерти надаватимуть відповіді на важливі запитання про інклюзію.

Початок об 19:00

Експерт – Ольга Набоченко, кандидатка педагогічних наук, державна експертка з питань інклюзивної освіти та психологічної підтримки Міністерства освіти і науки України в 2018-2022 роках, авторка НПА щодо інклюзивної освіти.

Запитання можна надіслати заздалегідь на електронну пошту з поміткою в темі листа: «Півгодини про інклюзію» pditinu@gmail.com